O nas

W Verseo od początku stawialiśmy na połączenie wiedzy i doświadczenia specjalistów z możliwościami, jakie niesie machine learning. Dlatego jako pierwsi w Polsce stworzyliśmy własną platformę, która automatycznie dostosowuje parametry w kampaniach online i pozwala efektywnie wykorzystywać budżet reklamowy.

Początkowo było to kilka algorytmów, które sukcesywnie karmiliśmy danymi i uczyliśmy trudnej sztuki optymalizowania kampanii. Dziś to aż kilkadziesiąt maszyn samouczących się, które można dobierać do dowolnej strategii optymalizacji stawek.

 

VCM to produkt stworzony przez markę Verseo, będącą strategicznym partnerem Google w Europie Wschodniej i Środkowej. Mamy największą liczbę Certyfikowanych Specjalistów Google Ads w Polsce i ponad 50 algorytmów optymalizujących kampanie w sieci.

VCM – platforma od Verseo
do automatyzacji kampanii Google Ads

Jako agencja SEO/SEM od lat prowadzimy kampanie Google Ads optymalizowane przez dedykowanych specjalistów. Od początku jednak zdawaliśmy sobie sprawę, że nie możemy lekceważyć możliwości, które daje postęp technologiczny. Maszyny samouczące się są w stanie bez przerwy analizować tak ogromne ilości danych, jakich nie jest w stanie przetworzyć nawet najlepszy specjalista.

Dlatego właśnie powstał VCM – początkowo tylko jako platforma wspierająca działania naszych fachowców, obecnie również jako narzędzie w całości obsługujące kampanie w ramach naszego pakietu Google Ads Power Local. Wieloletnie prace nad platformą VCM sprawiły, że jest to narzędzie, które obecnie oferuje najstabilniejsze wyniki kampanii prowadzonych w całości automatycznie.

park technologiczny verseo